Globalists Set About Destroying the US in Favor of China

<--

Глобалісти приступили до руйнування США на користь Китаю

Саме глобальні корпорації зіграли вирішальну роль у тому, щоб прибрати Трампа.

Історики досі сперечаються з приводу тієї події, яка остаточно добила Римську імперію. Тобто такої події, після якої ніщо вже не могло врятувати Рим.

Але я переконаний, що щодо такої події щодо США, буде досягнутий одностайний консенсус. І такою подією, яка зробила загибель Америки, як глобальної імперії, вже неминучою, стане день 16 січня 2021 р.

А що сталося в цей день?

У цей день Міжнародна система транскордонних платежів SWIFT і Народний банк Китаю (НБК) зареєстрували спільну компанію Finance Gateway Information Service Limited, завданням якої буде остаточна розробка цифрового юаня.

Для США це проект означає неминучу загибель, тому що цифровий юань вибиває останній козир, на якому ще грунтується світова гегемонія США. А саме, долар, як світова резервна валюта і можливість накладати санкції на своїх супротивників.

Реалізація проекту цифрового юаня:

• дасть можливість зробити цифровий юань міжнародною резервною валютою;

• позбавить США можливості накладати санкції на ті компанії, які здійснюють транзакції в доларах, так як уряд США буде взагалі не в змозі виявити і перешкодити таким транзакціям.

Домінування США тримається зараз виключно на доларі, як резервній валюті. Свою знамениту “м’яку силу” Америка остаточно втратила, перетворившись на країну корпоративного фашизму. Залишається останній бастіон – долар. Але і він в найближчі роки впаде. І на цьому все. Далі розпад і на місці колишнього Союзу Штатів виникне кілька окремих країн.

Примітно, що найактивнішу участь у знищенні США, як світового гегемона, взяли саме американські глобальні корпорації, для яких гарантований і безперешкодний доступ до китайського ринку, виявився більш важливим, ніж національна гордість. Саме глобальні корпорації зіграли вирішальну роль в тому, щоб прибрати Трампа, який на чільне своєї зовнішньої політики поставив боротьбу з Китаєм за гегемонію.

Переступивши через політичний труп Трампа, світові фінансові гравці тут же почали створювати цифровий юань, який дозволить їм гарантовано уникнути санкцій власного уряду.

Ну, а те, що побічним підсумком цього виявиться руйнування США, їх мало хвилює. На те вони і транснаціональні корпорації. У яких, як і у пролетаріату, згідно Маркса, Вітчизни немає.

Крайнощі зійшлися. Саме тому корпорації підтримують охлос і всіляко знищують середній клас. Все по Оруеллу.

Андрій Головачов

політичний експерт

About this publication