Didn’t Zelenskiy Hurry To Kow-Tow to Biden?

<--

А чи не поквапився Зеленський прогнутися під Байдена?

Чинний президент США рішуче налаштований розкопати всі махінації, влаштовані демократами на виборах.

Експрес-аналіз американської преси показує, що Трамп закусив вудила і, схоже, сповнений рішучості розкопати масові махінації, які мали місце на виборах.

Демократи ще, як і раніше, знаходяться в істеричному стані, однак, ейфорія поступово починає спадати. Найрозумніші починають розуміти, що вони в пастці і хтось може навіть і сісти на пристойні терміни.

Отже, що відомо на даний момент:

1. Прокурор Барр віддав наказ усім прокурорам Штатів почати розслідування фактів махінацій.

2. Багато прокурорів в тих штатах, які контролюються демократами, негайно звільнилися, щоб не копати під свою партію або щоб не опинитися на лаві підсудних. Мабуть, все серйозно. Судові процеси вже почалися.

3. За чутками, в 16 штатах Трамп вже ввів Національну гвардію, щоб припинити можливі хвилювання плебса, чорних і радикалів.

4. Майк Помпео відмовив Байдену в грошах на транзитний перехід і м’яко натякнув, що він самозваний президент.

5. Ердоган відмовився визнати підсумки виборів у США і не визнав Байдена. Він чекатиме січня і рішення Верховного Суду. Молодець! Крутий мужик!

6. Росія і Китай, мабуть, теж щось знають і не вітають Байдена.

7. Трамп наказав усім федеральним службовцям припинити всі контакти з командою Байдена.

8. Мексика не визнала Байдена обраним президентом. Ось так компот!

9. В Арізоні триває підрахунок голосів і все йде до того, що Трамп там переможе.

10. Дуже неприємний суд проти демократів йде у Філадельфії. Пенсільванія поступово стає червоною. З 279 голосів Байдена 20 вже голосів йде.

11. У Джорджії йде жорстка боротьба, але, схоже, вона також буде червоною, тобто Республіканською. Якщо це буде так, то Байден вже не буде президентом і вся ця європейська камарилья в особі Меркель, Макрона, Джонсона і іже з ними опиняться в дуже делікатному становищі. А Зе, мабуть, просто, застрелиться в сортирі.

12. У Мічигані почалися арешти серед тих, хто влаштовував махінації.

13. У Техасі йдуть масові арешти. Там виявлені тотальні махінації з людьми похилого віку.

14. Посадова особа в Міністерстві юстиції з нагляду за фактами шахрайства на виборах терміново звільнилася. Втікла від відповідальності.

Ще раз, Трамп і Джуліанні закусили вудила і вже немає сумнівів, що вони доведуть справу до Верховного Суду. Тобто мій прогноз, даний 3,5 місяці тому про те, що президент буде визначений Верховним судом, мабуть, виявився вірним.

Залишається, щоб ВС визнав обраним президентом Трампа і початок громадянської війни в США. У цьому випадку мій прогноз здійсниться повністю. Це той самий випадок, коли я щиро хотів би щоб я був не правий.

About this publication